Açılış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admiral

Administrator
Yönetici
Sevgili Fatalwar oyunculari; Sözlerime baslamadan önce, Basta Ufuk ``NOS´´ Karagöz nezdinde Fatalwar üzerinde emegi olan Yönetici ve Oyuncu abi/kardeslerimi selamliyorum.

Acildigi günden bu yana özgün sistem ve oyun ici dinamikleri ile emsallerinden ayrilan Fatalwar UO yeniden oyunculariyla bulusuyor. 20. Yilina yaklasirken devraldigimiz bayragi, görev ve sorumluluklarimizin bilincinde daha da ileriye tasimanin mutlulugu icerisindeyiz.

Yaklasik 5 aydir devam eden güncelleme ve gelistirme sürecimiz nihayet tamamlanmistir. Sizlere daha stabil, sorunsuz ve uzun yillar hizmet verebilmek adina bir dizi radikal kararlar alarak, alt yapiyi güncel emülatör ve client üzerine insa ettik. Akabinde oyun ici dengeleri dogrudan etkileyen ve uzun vaadede zarar verdigini düsündügümüz bir cok sistemi ya tamamen kaldirdik ya da tekrar elden gecirdik. Bu degisiklikleri yaparken mümkün mertebe Fatalwar dinamiklerine ve gecmisine bagli kaldigimizida özellikle belirtmek istiyorum. Neticede kendi has tarzina sagdik ve ayni zamanda yenilikci bir Fatalwar yeni dönemde sizleri beklemektedir.

Yapilan degisikliklerin detaylarini discord ve web sitemizin güncellemeler bölümünden takip edebilirsiniz.

29.04.2023 tarihinde Fatalwar kapilarini tekrar oyuncularina aciyor.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst